وبلاگ

تاریخ رونمایی گوشی‌ های آیفون ۱۳ مشخص شد

فروشگاه اینترنتی دیجی آفر

سری آیفون ۱۲ اپل فقط چند ماه است که در قفسه‌های فروشگاه‌ها قرار دارد و در حال حاضر دنیای تلفن همراه توجه خود را به آیفون ۱۳ و سه نوع دیگر آن از جمله iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro and iPhone 13 Pro Max که قرار است به این مجموعه بپیوندند، معطوف کرده است. جدیدترین شایعات شامل نمایشگر ۱۲۰ هرتز، یک شکاف کوچکتر، باتری بزرگتر و حتی یک نوع جدید تاشو از آیفون است. حتی قبل از آخرین رویداد اپل، که از آیفون ۱۲ رونمایی کرد، شایعاتی در مورد رونمایی تلفن‌های ۲۰۲۱ اپل منتشر شده بود و هرچه به تاریخ عرضه بعدی آیفون نزدیکتر می‌شویم، این شایعات افزایش می‌یابد.

آیفون ۱۳ زودتر رونمایی می‌شود

شرکت آمریکایی اپل، گوشی جدید پرچمدار آیفون ۱۳ خود را در تاریخی بسیار زودتر از سال گذشته و هنگامی که گوشی‌های آیفون ۱۲ را در پایان سال راه اندازی کرد، رونمایی می‌کند. طبق خبر‌های منتشر شده در اینترنت، آیفون ۱۳ در تاریخ ۲۰ سپتامبر رونمایی می‌شود، زمانی نزدیک به تاریخی که آیفون ۱۱ در ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ عرضه شد.

اپل تولید تلفن‌های آیفون ۱۳ را ۲۵ درصد از تلفن‌های آیفون ۱۲ که حدود ۱۰۰ میلیون دستگاه از آن‌ها تولید شده، افزایش خواهد داد، زیرا این تصمیم پس از افزایش تقاضا برای تلفن‌های 5G و افزایش علاقه کاربران به آن‌ها است. آیفون ۱۳ با یک دوربین TrueDepth همراه خواهد بود که به اپل امکان می‌دهد طراحی صفحه نمایش را کنترل کرده و آن را نسبت به گوشی‌های قبلی کوچکتر کند، زیرا ضخامت آن ۰.۲۶ میلی متر، معادل ۰.۰۱ اینچ، علاوه بر نرخ تازه سازی صفحه نمایش است. تلفن‌های آیفون ۱۳ نیز برای اولین بار با ظرفیت ذخیره سازی زیادی روانه بازار خواهند شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.